آموزش نصب بازی های دیتا دار اندروید با بهترین روش

آموزش نصب بازی های دیتا دار اندروید با بهترین روش

امروزه بازی های اندرویدی جای خاصی در تلفن های همراه پیدا کرده اند و تعداد آن ها روز به روز درحال افزایش میباشد ! در گذشته بازی ها ، شیوه نصب ساده ای داشتند اما امروز چیزی به عنوان بازی های دیتا دار به وجود آمده است که ذهن کاربران را درگیر خود کرده است… سوالاتی مانند چگونه بازی های دیتا دار را نصب کنیم ؟ یا نصب بازی های دیتا دار چگونه است ؟ در زیر به طور کامل ، به آموزش نصب بازی های دیتا دار اندروید میپردازیم و آن را مرحله به مرحله توضیح میدهیم.

چگونه بازی های دیتا دار را نصب کنیم ؟

 برای نصب بازی های دیتا دار چند روش بیشتر وجود ندارد و ما در زیر به ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین روش میپردازیم. 😊

۱ – فایل نصبی بازی را دانلود کنید

اولین مرحله دریافت فایل نصبی بازی میباشد که در دانلودی ها با رفتن به پایین پست و کلیک روی لینک دانلود ، به راحتی موفق به انجام این کار میشوید.😀 سرعت دانلود شدن فایل ها کاملا بستگی به سرعت اینترنت شما دارد که در گذشته  روش های افزایش سرعت اینترنت را کامل توضیح داده ایم.

آموزش نصب بازی های دیتا دار اندروید

۲ – فایل دریافت شده را نصب کنید

در مرحله بعدی از نصب بازی های دیتا دار میبایست مثل همیشه فایل نصبی که دریافت کرده اید را نصب کنید ( به دلیل سادگی این مرحله از آن گذر میکنیم و نیازی به توضیح اضافی نیست.)

آموزش نصب بازی های دیتا دار اندروید

۳ – فایل دیتای بازی را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید

مرحله بعدی برای نصب بازی های دیتا دار اندروید دریافت فایل دیتای بازی میباشد ، همانطور که میدانید ما در دانلودی ها فایل های دیتا را به صورت zip و rar برای دانلود قرار میدهیم و شما میتوانید با مراجعه به باکس دانلود و کلیک روی دانلود فایل دیتا به راحتی این کار را انجام دهید.

برای خارج کردن فایل دیتا از حالت فشرده یا به اصطلاح Unzip کردن آن میبایست از نرم افزار های مخصوص این کار استفاده نمایید. ما در زیر روش کار با کامپیوتر و سپس اندروید را آموزش میدهیم.

۱ -Unzip کردن با کامپیوتر :

در این روش از نصب بازی های دیتا دار اندروید شما میبایست ابتدا نرم افزار Winrar را دانلود کرده و اقدام به نصب آن نمایید. 😜

روش نصب Winrar :

  پس از دانلود فایل ، دو فایل دیگر را مشاهده خواهید کرد.

چگونه بازی های دیتا دار را نصب کنیم

همانطور که در تصویر نیز مشخص شده اولی  فایل نصبی و دومی ، فایل کرک نرم افزار میباشد. شما به هردوی این فایل ها نیاز دارید !

روی فایل نصبی دوبار کلیک کنید تا مراحل نصب آغاز شود.

نصب بازی های دیتا دار

سپس بدون هیچ تغییری روی Install کلیک کرده تا نرم افزار شروع به نصب نماید

آموزش نصب بازی های دیتا دار اندروید

سپس کمی صبر کنید تا نصب به طور کامل تمام شود.

چگونه بازی های دیتا دار را نصب کنیم

در این قسمت تنظیمات مورد نظر برنامه برای شروع کار را مشاده میکنید مثل بخش Associated Winrar With و … اما ما فعلا با این ها کاری نداریم و روی Ok کلیک میکنیم.

در این مرحله نصب تمام است و کافیست تا روی Done کلیک کنید.

نصب بازی های دیتا دار

حالا  آیکون برنامه را روی صفحه اصلی مشاهده خواهید کرد.

آموزش نصب بازی های دیتا دار اندروید

خب از اینجا به بعد مراحل نصب تمام شده و میبایست فایل دیتا را از حالت فشرده خارج نمایید.

مانند تصویر زیر روی فایل دیتا کلیک راست کرده و روی Extract Here کلیک کنید تا دیتا از حالت فشرده خارج شود.

آموزش نصب بازی های دیتا دار اندروید

 با انجام این کار پوشه دیتا روی صفحه اصلی ویندوز در اختیار شما قرار میگیرد و سپس میبایست تلفن اندرویدی خود را با کابل USB به کامپیوتر خود وصل کرده و پوشه دیتا را در مسیر android/obb حافظه داخلی و کارت حافظه قرار دهید.

۲ – Unzip کردن با تلفن اندرویدی :

کاربرانی که از تلفن اندرویدی استفاده میکنند و دسترسی به کامپیوتر ندارند میتوانند از ، این روش به راحتی بازی های مورد علاقه خود را نصب نمایند.

ابتدا میبایست یک فایل منیجر قدرتمند را روی تلفن خود نصب نمایید که پیشنهاد دانلودی ها به شما Zarchiver میباشد. سپس همانند قبل وارد برنامه شده  و روی فایل دیتای دانلود شده کلیک کرده و Extract Here را انتخاب نمایید.

نصب بازی های دیتا دار

با انجام این کار فایل دیتا در همان مسیری که هستید قرار میگیرد و میتوانید از آن استفاده نمایید و با انتقال آن به مسیر Android/obb حافظه داخلی و کارت حافظه بازی را اجرا نمایید.

 

جمله پایانی : همانطور که مشاهده کردید نصب بازی های دیتا دار بسیار آسان میباشد و انتظار میرود از این پس خودتان به راحتی بتوانید به سوال هایی همچون ‘چگونه بازی های دیتا دار را نصب کنیم ؟’ یا مواردی از این قبیل پاسخ دهید و مشکلات همانند این را حل نمایید.

منتظر نظر های گرم شما هستیم ! همینطور اگر از این مطلب خوشتان آمده از دکمه های پایین صفحه حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

ارسال پاسخ

Your email address will not be published.
Required fields are marked *