آموزش دانلود و نصب ربات Mybot برای کلش آف کلنز

آموزش دانلود و نصب ربات Mybot برای کلش آف کلنز

امروزه بازی کلش آف کلنز در کشور ما بسیار محبوب است و افراد بسیار زیادی بخش اعظم اوقات فراغت خود را داخل این بازی میگذارنند ! این بازی که در ۲ اوت ۲۰۱۲ برای سیستم عامل ای او اس منتشر شد ، ناگهان سیل عظیمی از صاحبان موبایل آن را نصب کردند و در همان سال اول انتشارش ، تبدیل به برترین بازی سال شد ! 😬 اما این بازی دارای معایبی هست که باعث مشکلاتی فراوانی برای افراد میشود . برای مثال شما همیشه باید در این بازی آنلاین باشید تا پیشرفت کنید ! اما برای رفع این مشکل راهکاری هست . در این پست با آموزش دانلود و نصب ربات Mybot برای کلش آف کلنز همراه شما هستیم . 🙃

با استفاده از این ربات میتوانید اکانت خود را بصورت ۲۴ ساعته آنلاین نگه دارید و سرعت پیشرفت خود را بسیار بالا ببرید ! این ربات به صورت خودکار برای شما اتک میزند ، درخواست نیرو میدهد ، دونات میکند و هرکاری که از دست یک انسان واقعی بر می آید را حتی بهتر از او انجام میدهد .

دانلود و نصب ربات Mybot برای کلش آف کلنز :

ابتدا MyBot را دانلود کنید سپس با مراحل نصب ربات Mybot زیر پیش بروید : 

۱ – وارد پوشه MyBot شوید

پس از دانلود MyBot  و خارج کردن آن از حالت فشرده ، شما یک پوشه به نام My bot دارید ، وارد آن شوید تا مراحل نصب ربات Mybot شروع شود .

آموزش دانلود و نصب ربات Mybot برای کلش آف کلنز

۲ – نرم افزار بلواستکس را اجرا نمایید :

پس از دانلود و نصب ربات Mybot حالا میبایست نرم افزار بلواستکس را نصب کرده و کلش آف کلنز را دانلود کنید و روی آن اجرا کنید . به طور مفصل در پست آموزش نصب بلواستکس در این مورد توضیح داده ام  . البته شما میتوانید از سایر شبیه ساز ها مانند Nox و Memu نیز استفاده کنید و هیچ مشکلی وجود ندارد .

۳ – نرم افزار های ضروری را دانلود کنید :

پس از نصب ربات Mybot برای اجرای ربات MyBot شما نیاز به یک سری نرم افزار نیاز دارید که ضروری هستند . در زیر لیست این نرم افزار هارا میبینید :

۴ – ربات را اجرا کنید :

پس از انجام مراحل بالا مانند نصب ربات Mybot ،  نوبت به اجرای ربات میرسد که شما میتوانید با کلیک روی فایل MyBot.run.exe این کار را انجام دهید . پس از انجام این کار به تصویری مانند زیر روبرو میشوید .

آموزش دانلود و نصب ربات Mybot برای کلش آف کلنز

در زیر به بررسی قسمت های مختلف ربات میپردازیم :

قسمت log :

 در این صفحه اطلاعات کارهایی که ربات انجام میدهد قابل رویت است . مانند اتک هایی که ربات زده است .

قسمت village :

این بخش شامل تنظیماتی از ربات است مانند دونات کردن ، درخواست دادن و نیروهایی که ربات باید در اتک ها استفاده کند  و تنظیمات فراوان دیگری که با کار کردن با آن فرا خواهید گرفت .

قسمت Attack Plan :

این بخش شامل تنظیماتی از ربات برای اتک زدن است . مانند نیروهایی که ربات باید بسازد و به چه مپ هایی با چه منابع و شرایطی حمله کند .

قسمت Bot :

این بخش شامل  تنظیمات اصلی برنامه است مانند زبان برنامه و …

پس از انجام نصب ربات Mybot و تنظیمات دلخواه ، روی Start Bot کلیک کنید تا ربات شروع به کار کند . با انجام این کار ربات شروع به اجرای شبیه ساز میکند و پس از بالا آمدن آن بازی کلش آف کلنز را اجرا میکند و کارهای شمارا به صورت کاملا اتوماتیک و خودکار انجام میدهد . 

 

جمله پایانی : کلش آف کلنز بازی وقت گیر و پر هزینه ای است و میتواند بسیاری از وقت گران بهای شمارا بگیرد . اگر وقت شما برایتان مهم است پیشنهاد میکنیم بجای بازی کردن به صورت دستی ، از آموزش دانلود و نصب ربات Mybot برای کلش آف کلنز استفاده کنید .

منتظر نظر های گرم شما هستیم ! همچنین اگر از مطلب خوشتان آمد با استفاده از دکمه های پایین صفحه ، آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

ارسال پاسخ

Your email address will not be published.
Required fields are marked *