آیا ربات کلش آف کلنز برای اندروید وجود دارد ؟

آیا ربات کلش آف کلنز برای اندروید وجود دارد ؟

در گذشته مطلبی در مورد ربات کلش آف کلنز منتشر کردیم که با استقبال خوبی هم روبرو شد و کاربران از اون استفاده کردند . اما عده ای کاربران از ما پرسیدند که :  آیا ربات کلش آف کلنز برای اندروید وجود دارد ؟ … نظر شما چیست ؟  آیا این ممکن است ؟ بله تعدادی نرم افزار وجود دارند که میتوانند ربات کلش آف کلنز را روی تلفن همراه شما راه اندازی کنند اما آنها فشار بسیاری به تلفن همراه شما خواهند آورد ! اگر با این موضوع مشکلی ندارید به ادامه مطلب توجه کنید :

آیا ربات کلش آف کلنز برای اندروید وجود دارد ؟

بله . برای این کار نرم افزاری وجود دارد که به بررسی آن میپردازیم .

۱ – نرم افزار DummySprite :

تنها نرم افزاری که برای استفاده از ربات کلش برای اندروید وجود دارد همین برنامه است . البته گاهی اوقات ممکن است دچار مشکلاتی شود که میتواند باعث اعصاب خوردی شود 🤬 به هرحال به معرفی آن میپردازیم .

با استفاده از نرم افزار DummySprite میتوانید اکانت کلش آف کلنز خود را به صورت ۲۴ ساعته آنلاین نگه داشته و تمام کارهایی که یک انسان میتواند انجام دهد را ، بدون اینکه حضوری داشته باشید انجام دهید . مانند اتک زدن ، رک دادن ، دونات کردن و جمع آوری منابع ! در زیر برخی از ویژگی های ربات کلش آف کلنز برای اندروید را میبینید .

برخی از ویژگی های ربات کلش آف کلنز برای اندروید :

  • امکان آنلاین نگه داشتن دهکده به صورت ۲۴ ساعته
  • درخواست نیروهای دلخواه شما
  • امکان دونات و افزایش لول سریع
  • خالی کردن معدن های طلا ، اکسیر و اکسیر سیاه
  • تعیین حداقل منابع برای حمله کردن
  • تعیین نیروهایی که باید ساخته شوند .
آیا ربات کلش آف کلنز برای اندروید وجود دارد ؟
آیا ربات کلش آف کلنز برای اندروید وجود دارد ؟

 

جمله پایانی :

ربات کلش آف کلنز برای اندروید در اصل برای کامپیوتر است اما عده ای از افراد نرم افزار اندروید آن را طراحی کرده اند ! اما فشار زیادی به تلفن همراه شما میاورد و پیشنهاد میکنیم از آن استفاده نکنید.

منتظر نظر های گرم شما هستیم ! همچنین اگر از مطلب خوشتان آمد با استفاده از دکمه های پایین صفحه ، آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

ارسال پاسخ

Your email address will not be published.
Required fields are marked *